ENDURA – Cyklistické oblečení pro spokojenou jízdu i těch nejnáročnějších

Koupit si pořádné cyklistické oblečení je někdy doslova kumšt. Možná už se vám stalo, že jste si koupili model, který byť se vám v obchodě zdál jako pohodlný a příjemný, sliboval kde co za skvělé peníze, v reálu na trati vás zklamal. Tohle se stává především u cyklistického oblečení, které kupujeme v obchodních řetězcích, jež nejsou specializované na cyklo zboží, ale přesto ho nabízí a ve velkém prodávají. No name výrobci napíší ke zboží mnohé, avšak po vyzkoušení jsme zklamaní. 

To se vám nestane, když si koupíte cyklistické oblečení v e-shopu bikero.cz. To nejlepší pro vás od prověřených a vyzkoušených výrobců od nás i ze světa na jednom místě s mnoha akcemi a nepřekonatelně nízkými cenami. 

Endura ze Skotska vás nadchne

Tak třeba cyklistické oblečení ENDURA, které pochází se Skotska, kde tato společnost vznikla již v roce 1993. Jejím cílem bylo zdokonalit funkci oblečení a umožnit zlepšení výkonu pro všechny. Na trh uvedla spoustu produktů, které si získaly velkou popularitu. Nastavila měřítko laťky kvality velmi vysoko a stále si jej drží. U oblečení dbá na funkčnost, odolnost, moderní vzhled, postupně se stala globálním lídrem na trhu. 

Spolupracuje s ní spousta světových týmů, hvězdy silniční cyklistiky, mtb a triatlonu. Oblečení testují jezdci ve spolupráci s vědeckými pracovníky. Zlepšení aerodynamiky, správná termoregulace a komfort při všech podmínkách na trati, to vám při nošení přijde velmi vhod. Dokonce je oblečení testováno v aerodynamickém tunelu. 

Koupit si můžete jejich trička, dresy, ponožky, nákrčníky, kalhoty, bundy, oblečení do horkých dní, deště i mrazu.

Podívejte se na kompletní nabídku na bikero.cz a nezapomeňte i na kvalitní helmy, jako třeba na helmy, brýle a chrániče MET. Nechybí mnohé zajímavé akce, což vám i dražší zboží umožní koupi výrazně levněji. 

Předchozí článekZnamení střelce

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram