Správa mateřských škol s pomocí chytré aplikace bude snazší a rychlejší

Chod mateřské školy je poměrně náročnou disciplínou, a proto učitelé, ředitelé, ale i další lidé, jichž se předškolní vzdělávání jakýmkoliv způsobem týká, ocení každou pomoc. Jednou z nich je například školka v mobilu, aplikace, díky které bude správa mateřských škol o něco lehčí, komunikace s rodiči rychlejší a chod školky lepší.

Správa mateřských škol online pomůže s chodem instituce

Správa mateřských škol v aplikaci pomůže zaměstnancům mateřinek řešit vše, co je k chodu instituce potřeba. Školka online nabízí přátelské prostředí, v němž lze snadno plánovat směny zaměstnancům, platit obědy a školné s pomocí QR kódu, evidovat si přehledně veškeré školní dokumenty a komunikovat s rodiči.

Docházkový systém pro školky s využitím elektronických omluvenek

Docházkový systém pro školky nabízí možnost online omluvenek a jeho součástí je také elektronická docházka. K jejímu vyplnění lze dokonce používat také čipové karty. Správa mateřské školy je tak opravdu velice snadná a vyplňování docházek ještě snazší.

Docházkový systém ušetří čas i prostor

Moderní docházkový systém je zkrátka po všech stránkách časově i prostorově úspornější. Veškeré nezbytné podklady k docházkách se totiž nacházejí přímo v aplikaci a není nutné je skladovat v papírové podobě. Informační systém pro mateřské školy je samozřejmě zabezpečen a přístup do aplikace pro školky mají pouze povolaní lidé s přístupovými hesly.

Správa MŠ v současné době může probíhat plně elektronicky, a to díky existenci aplikace pro mateřské školy. Přátelské prostředí nabízí samé praktické nástroje a k jejich ovládání není nutné absolvovat žádné dlouhé a složité školení. Samozřejmě, že v případě nejasností lze kontaktovat zákaznický servis a požádat o pomoc. Ale velice pravděpodobně to nebude nutné. Aplikace je totiž sestavena na míru pro zaměstnance i rodiče a snadno se v ní orientuje.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram